Spotkania z fizyką 7. Podręcznik do fizyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej

„Spotkania z fizyką” dla klasy 7 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, łagodnie i przystępnie wprowadzający zagadnienia fizyki. Zapewnia komfort pracy nauczyciela i ucznia, zarówno w szkole, jak i w domu, dzięki systemowi NEON. Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza...
45,90 * 47,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,08 zł

Opis

„Spotkania z fizyką” dla klasy 7 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, łagodnie i przystępnie wprowadzający zagadnienia fizyki. Zapewnia komfort pracy nauczyciela i ucznia, zarówno w szkole, jak i w domu, dzięki systemowi NEON.

  • Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata dzięki przystępnie przekazywanym treściom, przykładom z życia codziennego oraz nowoczesnym infografikom.
  • Zapewnia skuteczną naukę rozwiązywania zadań i pomaga przezwyciężać problemy matematyczne dzięki przykładom krok po kroku i zadaniom różnego typu do samodzielnego rozwiązania, a także omówieniu niezbędnych zagadnień matematycznych i praktycznym wskazówkom o charakterze matematycznym.
  • Uczy planowania i przeprowadzania doświadczeń, a także wyciągania z nich wniosków dzięki zilustrowanym eksperymentom z wykorzystaniem zwykłych przedmiotów oraz projektom na zakończenie działów.
  • Umożliwia powtarzanie i utrwalanie wiedzy poprzez wykorzystanie różnych elementów powtórzeniowych zamieszczonych na koniec tematów i działów, w tym testom sprawdzającym o różnym, oznaczonym stopniu trudności.
  • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem podręcznika, zawierającym ponad 200 różnorodnych zasobów, które ułatwiają zrozumienie i zapamiętywanie, porządkują wiedzę, umożliwiają naukę poprzez ćwiczenie.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Spotkania z fizyką NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik"?
Autorami tytułu są Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Różańska.
Są autorami paru podręczników, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Spotkania z fizyką NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik został opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki numer zgodności MEN ma opisywany podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika to 885/1/2017. Posiadanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są oceniane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami jakościowymi.

 
Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Skieruj uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.

 
Ile stron ma ta pozycja?
280 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Informacje o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,wyróżniające się na tle konkurencji dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z dziećmi w wieku szkolnym, zdobyło zaufanie tysięcy nauczycieli i placówek oświatowych na terenie całej Polski.
 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.

 
Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Spotkania z fizyką 7. Podręcznik do fizyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>