Spotkania z fizyką 7. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej

„Spotkania z fizyką” dla klasy 7 szkoły podstawowej to zeszyt ćwiczeń ułatwiający naukę rozwiązywania różnych typów zadań oraz planowania i wykonywania doświadczeń. Teraz cyfrowy zeszyt ćwiczeń w NEONbooku jest dostępny dla każdego ucznia na lekcji i w domu. Ułatwia naukę rozwiązywania zadań i...
27,26 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,26 zł

Opis

„Spotkania z fizyką” dla klasy 7 szkoły podstawowej to zeszyt ćwiczeń ułatwiający naukę rozwiązywania różnych typów zadań oraz planowania i wykonywania doświadczeń. Teraz cyfrowy zeszyt ćwiczeń w NEONbooku jest dostępny dla każdego ucznia na lekcji i w domu.

  • Ułatwia naukę rozwiązywania zadań i pomaga w przezwyciężaniu problemów matematycznych, m.in. dzięki elementom Sposób na zadanie z zadaniami omówionymi przykładowo i zadaniom analogicznym do nich, a także Dodatkom matematycznym.
  • Pozwala pracować z uczniami potrzebującymi więcej ćwiczeń oraz tymi, którzy szukają zadań nietypowych lub o wyższym stopniu trudności dzięki zadaniom Na dobry początek oraz Dla dociekliwych.
  • Uczy planowania i wykonywania prostych doświadczeń, za pomocą Dziennika laboratoryjnego oraz zadań doświadczalnych.
  • Pomaga systematycznie powtarzać i utrwalać wiedzę poprzez wykorzystanie elementów znajdujących się na końcu każdego działu, w tym testów Sprawdź, czy potrafisz.
  • Ułatwia kształcenie umiejętności korzystania z informacji przedstawionych w różnej formie dzięki elementom Korzystam z informacji zawierającym ciekawe treści połączone z zadaniami.
  • Odsyła do dodatkowych zadań, przykładów, doświadczeń oraz filmów z doświadczeniami, za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Spotkania z fizyką NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń"?
Autorem tytułu jest Bartłomiej Piotrowski.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces katalogowania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Spotkania z fizyką NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń" wydało Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.

 
Kilka słów o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z młodzieżą, zdobyło zaufanieogromnej liczby edukatorów i szkół w całej Polsce.
 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
128 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną grafikami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Spotkania z fizyką 7. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>