Psi Patrol. Koło zabawy. Kto ruszy do akcji?

Przed Psim Patrolem nowe misje ratunkowe! Kto pomoże małpce Mandy? Kto naprawi samochód pana Portera? Kto usunie śnieg z drogi? Kto uratuje Kate z łódki dryfującej po morzu? Obróć koło i sprawdź, który piesek ruszy do akcji!
16,02 * 26,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,41 zł

Opis

Przed Psim Patrolem nowe misje ratunkowe! Kto pomoże małpce Mandy? Kto naprawi samochód pana Portera? Kto usunie śnieg z drogi? Kto uratuje Kate z łódki dryfującej po morzu? Obróć koło i sprawdź, który piesek ruszy do akcji!

Historyjka "Psi Patrol. Koło zabawy. Kto ruszy do akcji?" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Psi Patrol. Koło zabawy. Kto ruszy do akcji?". Krótka forma to świetny sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź również pozostałe części z cyklu "Psi Patrol".

Jest to krótka lektura - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Psi Patrol. Koło zabawy. Kto ruszy do akcji?" wydało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz również inne pozycje od tego wydawcy.