Rise and Shine 1. Activity Book. Learn to Read

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi...
41,99 * 46,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,85 zł

Opis

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi obywatelami jutra. Wciągające historie i treści z życia wzięte tworzą świat, który młodzi uczniowie mogą odnieść do własnego życia. Postacie pomocnicze zapewniają im motywację i zaangażowanie w miarę wzrostu i rozwoju, oferując wskazówki i zabawę po drodze. Wbudowane cele GSE w trakcie kursu oferują nauczycielom i uczniom realne możliwości śledzenia i mierzenia postępów oraz wspierają rygorystyczne podejście do oceniania formatywnego.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Rise and Shine 1. Activity Book. Learn to Read"?
Za treścią książki stoi Tessa Lochowski.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł ma 64 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Rise and Shine 1. Activity Book. Learn to Read"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej Rise AND Shine.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania tej publikacji to 2021. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Rise and Shine 1. Activity Book. Learn to Read

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>