Rise and Shine 1. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi...
63,90 * 67,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 55,80 zł

Opis

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi obywatelami jutra. Wciągające historie i treści z życia wzięte tworzą świat, który młodzi uczniowie mogą odnieść do własnego życia. Postacie pomocnicze zapewniają im motywację i zaangażowanie w miarę wzrostu i rozwoju, oferując wskazówki i zabawę po drodze. Wbudowane cele GSE w trakcie kursu oferują nauczycielom i uczniom realne możliwości śledzenia i mierzenia postępów oraz wspierają rygorystyczne podejście do oceniania formatywnego.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Rise and Shine 1. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej"?
Viv Lambert to autor tego podręcznika.
Jest autorem niewielu podręczników, ale te treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
80 jest długością książki "Rise and Shine 1. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej".
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do której serii podręczników należy "Rise and Shine 1. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej "Rise AND Shine".
Analogicznie do pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2021 roku. "Rise and Shine 1. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej" od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Rise and Shine 1. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>