Teraz bajty. Klasa 3. Informatyka dla szkoły podstawowej

W zakresie treści i metod nauczania w materiale ćwiczeniowym jest zachowany zintegrowany system nauczania. Materiał zawiera ponad 200 ćwiczeń i zadań sprawdzających - ciekawych i przemyślanych metodycznie. Przejrzysty układ graficzny pomaga łatwo odnaleźć dane zagadnienie, a przystępny język -...
14,99 * 16,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,25 zł

Opis

W zakresie treści i metod nauczania w materiale ćwiczeniowym jest zachowany zintegrowany system nauczania. Materiał zawiera ponad 200 ćwiczeń i zadań sprawdzających - ciekawych i przemyślanych metodycznie. Przejrzysty układ graficzny pomaga łatwo odnaleźć dane zagadnienie, a przystępny język - szybko je przyswoić. Uczeń wykonując ćwiczenia z wykorzystaniem danego programu, utrwala wybrane treści z różnych edukacji zawarte w podstawie programowej dla I etapu edukacyjnego, m.in. rozpoznaje figury geometryczne, wykonuje proste działania matematyczne i ćwiczenia ortograficzne, tworzy proste prezentacje multimedialne i rysunki na wybrany temat związany z edukacją przyrodniczą i społeczną.

W klasie trzeciej uczeń kontynuuje pracę w środowisku programowania Baltie steruje czarodziejem na ekranie w trybie Czarowanie, ale także układa polecenia dla czarodzieja, tworząc proste programy w trybie Programowanie.

W klasie trzeciej uczeń poznaje również nowe środowisko programowania Scratch. Uczeń tworzy pierwsze programy, sterując duszkiem na ekranie i zmieniając jego postać.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Teraz bajty. Klasa 3. Informatyka dla szkoły podstawowej"?
Grażyna Koba jest autorem tej książki.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces katalogowania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pomoc naukowa "Teraz bajty. Klasa 3. Informatyka dla szkoły podstawowej" została opublikowana przez Wydawnictwo Migra.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Teraz bajty. Klasa 3. Informatyka dla szkoły podstawowej"?
Tytuł jest częścią serii "Teraz Bajty".
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
104 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Teraz bajty. Klasa 3. Informatyka dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>