Where's Fluffy? with audio CD/CD-ROM. Little Books. Level 2

Mała Emma gubi swojego pluszowego króliczka w parku rozrywki. Zdarzy się coś, co przywróci jej uśmiech na twarzy...Książeczka dla małych dzieci w wieku (4-5 lat), rozwija umiejętność słuchania i rozumienia w języku angielskim. Uczy słówek na dany temat, dostosowana do nauki z rodzicami – wspólna...
27,69 * 31,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,47 zł

Opis

Mała Emma gubi swojego pluszowego króliczka w parku rozrywki.

Zdarzy się coś, co przywróci jej uśmiech na twarzy...Książeczka dla małych dzieci w wieku (4-5 lat), rozwija umiejętność słuchania i rozumienia w języku angielskim.

Uczy słówek na dany temat, dostosowana do nauki z rodzicami – wspólna zabawa. Zawiera e-book w dwóch wersjach językowych: brytyjskiej i amerykańskiej.

Treść książeczki w e-booku jest przedstawiona interaktywnie formie obrazkowej i dźwiękowej (audio CD/CD-Rom).

Dodatkowa tematyczna piosenka do wspólnego uczenia się i śpiewania po angielsku.

Idealna do codziennej zabawy w języku angielskim z Twoim dzieckiem.

Wiek dzieci 4-5 lat.

Za treścią historyjki "Where's Fluffy? + CD MM PUBLICATIONS" stoi H.Q.Mitchell, Marileni Malkogianni.

Jeśli pragniesz, by Twój przedszkolak możliwie najwcześniej rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Where's Fluffy? + CD MM PUBLICATIONS". Publikacja w przystępny i wesoły sposób poszerza zasób obcych słówek. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

 

Historia jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jest to krótka publikacja - jej długość to 19 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Where's Fluffy? + CD MM PUBLICATIONS" wydało Wydawnictwo MM PUBLICATIONS. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Where's Fluffy? with audio CD/CD-ROM. Little Books. Level 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>