Przygody Fenka. Emocje II. Wyrzuty sumienia

Czy zdarzyło wam się kiedyś skłamać? Fenek wie, że nie powinien tak robić, jednak tym razem coś poszło nie tak i okłamał swojego tatę. Czy tata będzie bardzo zły? Czy Fenek naprawi swój błąd i powie prawdę? Przekonacie się tym sami!
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,52 zł

Opis

Czy zdarzyło wam się kiedyś skłamać? Fenek wie, że nie powinien tak robić, jednak tym razem coś poszło nie tak i okłamał swojego tatę. Czy tata będzie bardzo zły? Czy Fenek naprawi swój błąd i powie prawdę? Przekonacie się tym sami!

Magdalena Gruca, Ewa Zontek jest autorem tytułu "Przygody Fenka. Emocje II. Wyrzuty sumienia".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygody Fenka. Emocje II. Wyrzuty sumienia". Krótka forma to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź też pozostałe części z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to krótka produkcja - ma 22 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Przygody Fenka. Emocje II. Wyrzuty sumienia" została opublikowana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz również inne pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.