Przygody Fenka. Emocje III. Nieśmiałość

Pani Panda zaprosiła do przedszkola specjalnych gości! Tylko dlaczego jeden z nich płacze? I dlaczego Maks jest o to obrażony? Nie obejdzie się bez pomocy Fenka. Czy nasz bohater poradzi sobie w tak trudnej sytuacji? Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:- zrozumie, czym jest nieśmiałość;- dowie się,...
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,08 zł

Opis

Pani Panda zaprosiła do przedszkola specjalnych gości! Tylko dlaczego jeden z nich płacze? I dlaczego Maks jest o to obrażony? Nie obejdzie się bez pomocy Fenka. Czy nasz bohater poradzi sobie w tak trudnej sytuacji? Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:- zrozumie, czym jest nieśmiałość;- dowie się, że osobom nieśmiałym potrzebne jest wsparcie;- pozna sposoby pokonywania nieśmiałości.

Autorem tytułu "Przygody Fenka. Emocje III. Nieśmiałość" jest Dominika Gałka.

Książeczka pt. "Przygody Fenka. Emocje III. Nieśmiałość" została umieszczona w sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry pomysł, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do torby dziecka.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź także kolejne bajki z serii "Przygody Fenka".

Jest to krótka produkcja - ma 22 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Przygody Fenka. Emocje III. Nieśmiałość" opublikowało Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.