Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Zrozumieć fizykę cz. 3 to zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, ułatwiający przygotowanie do matury. Umożliwia pracę uczniom o różnych umiejętnościach dzięki zróżnicowanym, odpowiednio oznaczonym zadaniom, a także rozwiązanym Przykładom z zadaniami do nich...
39,99 * 43,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,21 zł

Opis

Zrozumieć fizykę cz. 3 to zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, ułatwiający przygotowanie do matury.

Umożliwia pracę uczniom o różnych umiejętnościach dzięki zróżnicowanym, odpowiednio oznaczonym zadaniom, a także rozwiązanym Przykładom z zadaniami do nich analogicznymi i Dodatkowi matematycznemu.Zapewnia wygodne korzystanie, dzięki skrótowi najważniejszych wiadomości, czytelnie wyróżnionym definicjom i wzorom przed każdym działem oraz odpowiedziom i wskazówkom do zadań.

Ułatwia naukę zadań obliczeniowych dzięki wystarczającej liczbie takich zadań oraz Klasyce fizyki – zadaniom uznanych autorów, B. Mendla i J. Mendla, zamieszczonym po każdym dziale.

Gwarantuje solidne przygotowanie do matury za pomocą zadań różnego typu, w tym oznaczonych zadań o charakterze doświadczalnym, oraz zadań typu maturalnego zebranych po każdym dziale.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Bogdan Mendel, Janusz Mendel, Teresa Stolecka, Elżbieta Wójtowicz to autorzy tej książki.
Są autorami paru podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe" została przygotowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Jaki zakres wiedzy obejmuje ta książka?
Ten podręcznik został przygotowany z myślą o poziomie rozszerzonym. Dla uczniów bardziej zaawansowanych.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją działalnością na polskim rynku edukacyjnym wnosi świeże spojrzenie na system nauki. Podejmując wyzwania wiążącym się z edukacją XXI w., dostarcza podręczniki, które są zgodne z najnowszymi zaleceniami MEN i komisji egzaminacyjnych.

Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej "Zrozumieć Fizykę".
Analogicznie do pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Podręcznik został opracowany do nauki przedmiotu fizyka.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>