Ziarna ekspandowane

Jest 25 produktów.

Ziarna ekspandowane to ziarna, które dzięki obróbce termicznej i ciśnieniowej powiększają swoją bazową objętość. Tak przygotowane ziarna stanowią idealną przekąskę w ciągu dnia, ponieważ można spożywać je bez użycia dalszej obróbki. Charakteryzują się także znacznie dłuższą przydatnością do spożycia. Co ważne, ziarna ekspandowane zachowują większość swoich cennych wartości odżywczych i składników mineralnych.

Ziarna ekspandowane to nie tylko niezwykle popularny na naszych stołach ryż preparowany czy popcorn, który stanowi ulubioną przekąskę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Procesowi ekspandowania poddawany jest także: len mielony, orkisz, gryka, kasza jaglana, ryż brązowy, quinoa czy pszenica - właśnie te ziarna odnajdziecie w niniejszej kategorii.

Polecamy w szczególności ekologiczne ziarna ekspandowane, które pochodzą wyłącznie z certyfikowanych upraw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ziarna w różnych gramaturach i pojemnościach. Dostępne ziarna ekspandowane występują zarówno w wersji słodkiej, jak i tradycyjnej. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie wariant dostosowany do swoich potrzeb i preferencji smakowych. Polecamy także pozostałe nasiona i ziarna dostępne w sprzedaży.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe