Akademia 5 lat

Dzieci w wieku 5 lat są złaknione wiedzy, uwielbiają łamigłówki, zadania logiczne, zadania słowne, zagadki i rebusy. Akademia 5 lat zawiera wszystkie typy interesujących dla dzieci zadań, zilustrowane w zabawny i przyjemny sposób. Co ważne są one dopasowane do wieku i umiejętności dzieci w tym...
4,66

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,29 zł

Opis

Dzieci w wieku 5 lat są złaknione wiedzy, uwielbiają łamigłówki, zadania logiczne, zadania słowne, zagadki i rebusy. Akademia 5 lat zawiera wszystkie typy interesujących dla dzieci zadań, zilustrowane w zabawny i przyjemny sposób. Co ważne są one dopasowane do wieku i umiejętności dzieci w tym wieku.

Labirynty i łamigłówki są bardziej skomplikowane, ciekawsze, wymagające większego skupienia, dzięki czemu dziecko nie ma możliwości się znudzić ani zniechęcić. Dodatkowym atutem są kolorowe naklejki wielokrotnego użytku oraz interesujące tematy do rozmowy z dzieckiem pod każdym zadaniem.

Serdecznie polecamy!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Akademia 5 lat"?
Ewa Sajek jest autorem tego tytułu.
Jest autorem kilku podręczników, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Akademia 5 lat" został przygotowany przez Wydawnictwo Greg.


Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas Przedszkole 5-latki. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Akademia 5 lat"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "akademia".
Wzorem pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
32 stanowi objętość stronicową książki "Akademia 5 lat".
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawiera liczne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Akademia 5 lat

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>