Arriba Joven 2. Libro del alumno

Podręcznik Arriba Joven to druga część z czterech części podręcznika kursu do języka hiszpańskiego stworzonego z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych lub młodzieży od około 14 roku życia. Podręcznik został zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji, posiada numer MEiN i dostosowany do wymogów...
77,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 73,91 zł

Opis

Podręcznik Arriba Joven to druga część z czterech części podręcznika kursu do języka hiszpańskiego stworzonego z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych lub młodzieży od około 14 roku życia.

Podręcznik został zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji, posiada numer MEiN i dostosowany do wymogów polskiego systemu edukacji w szkołach ponadpodstawowych.

Arriba Joven 2 to podręcznik skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Jest to druga z czterech części podręcznika dostosowanych do wymogów polskiego systemu edukacji w szkołach ponadpodstawowych. Została zatwierdzona przez Ministerstwo Edukacji i posiada numer MEiN. Arriba Joven 2 to najnowszy i najnowocześniejszy podręcznik dla szkół ponadpodstawowych w Polsce. Zawiera 5 rozdziałów, które w sposób jasny, uporządkowany i atrakcyjny wizualnie prezentują słownictwo i gramatykę. Na naszej stronie internetowej dostępnych jest również 36 nagrań, które można pobrać bezpłatnie.

W podręczniku uczniowie znajdą wszystko, co niezbędne, aby lekcje stały się proste i przyjemne: tematy do konwersacji, gry, ciekawą historię oraz jasne i przystępne wyjaśnienie gramatyki wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi jej przyswojenie.

Cały kurs obejmuje poziomy A1, A2 oraz B1. Zalety kursu:Równowaga między gramatyką, słownictwem, pracą samodzielną ucznia i interakcją.Zróżnicowane ćwiczenia dostosowane do różnych sposobów przyswajania wiedzy.

Nagrania wykonane przez osoby, których językiem ojczystym jest hiszpański. Jasno i przystępnie wyjaśniona gramatyka wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi jej przyswojenie. Atrakcyjna szata graficzna. Wprowadzenie zagadnień kulturowych krajów hiszpańskojęzycznych.

Treści zawierają elementy polskiej kultury, co pozwala zbliżyć się do polskiego ucznia, zachowując przy tym kontekst dwuśrodowiskowy i międzynarodowy.

Liczne materiały dodatkowe dostępne na stronie internetowej wydawnictwa.

Szczegóły - Arriba Joven 2. Libro del alumno

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>