Chemia. Zbiór zadań. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony

Zbiór zadań Chemia. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony jest adresowany do wszystkich uczniów poznających chemię zarówno w zakresie podstawowym, jak i planujących zdawać egzamin maturalny i kontynuować naukę na kierunkach technicznych, medycznych lub przyrodniczych. W każdym dziale są różnego...
47,99 * 50,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,58 zł

Opis

Zbiór zadań Chemia. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony jest adresowany do wszystkich uczniów poznających chemię zarówno w zakresie podstawowym, jak i planujących zdawać egzamin maturalny i kontynuować naukę na kierunkach technicznych, medycznych lub przyrodniczych. W każdym dziale są różnego rodzaju zadania zamknięte (np. wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz, przyporządkowanie, dobieranie w pary) oraz zadania otwarte, a także zadania z arkuszy maturalnych CKE po każdym dziale.

Na końcu zbioru zawarte są odpowiedzi do zadań – analiza rozwiązań pomoże uczniowi poradzić sobie z trudniejszymi zadaniami. Dodatkowo do zadań testowych podano wyjaśnienie nie tylko poprawnej odpowiedzi (np. rozwiązanie zadania rachunkowego), ale również komentarz, dlaczego inne odpowiedzi nie są poprawne.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Chemia. Zbiór zadań. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony"?
Ewa Odrowąż, Małgorzata Krzeczkowska, Paweł Barnard są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik Chemia. Zbiór zadań. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony został opublikowany przez Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej dane znajdują się na stronie opisywanego produktu.


O wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w Polsce. Publikując 25 tys. tytułów z całkowitym nakładem przekraczającym 2 miliardy egzemplarzy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

Jaki zakres obejmuje ten podręcznik?
Ten podręcznik jest rekomendowany dla poziomu zarówno podstawowego jak i rozszerzonego.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Podręcznik wydano do nauki przedmiotu chemia.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Chemia. Zbiór zadań. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>