Królewny. Naklejam i koloruję

Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności...
7,76 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,57 zł

Opis

Drodzy Rodzice,

Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.

Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.

Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.

W serii znajdują się tytuły: Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta.

Historyjka "Królewny. Naklejam i koloruję" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Królewny. Naklejam i koloruję" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczego działania oraz ćwiczą motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją spakować do plecaka dziecka.

Publikacja "Królewny. Naklejam i koloruję" została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.