Maluszkowe malowanie. Zwierzęta na wsi

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości....
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,44 zł

Opis

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty

Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują zwierzątka!

Książeczka "Maluszkowe malowanie. Zwierzęta na wsi" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Maluszkowe malowanie. Zwierzęta na wsi". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Jest to wspaniała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Pozycja "Maluszkowe malowanie. Zwierzęta na wsi" została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.