Maluszkowe malowanie. Zwierzęta domowe

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artystyZestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,44 zł

Opis

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują zwierzątka

Książeczka "Maluszkowe malowanie. Zwierzęta domowe" to opracowanie zbiorowe, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Maluszkowe malowanie. Zwierzęta domowe" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka i palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Jest to wspaniała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 2 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

"Maluszkowe malowanie. Zwierzęta domowe" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.