Maluszkowe malowanie. Zwierzęta leśne

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artystyZestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,44 zł

Opis

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują zwierzątka

Książeczka "Maluszkowe malowanie. Zwierzęta leśne" to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Maluszkowe malowanie. Zwierzęta leśne". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również redukować stres i poprawić samopoczucie.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 2 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

"Maluszkowe malowanie. Zwierzęta leśne" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.