Maluszkowe malowanie. Kotki

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości....
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,48 zł

Opis

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty

Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.

Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują kotki!

Historyjka "Maluszkowe malowanie. Kotki" jest opracowaniem zbiorowym, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Maluszkowe malowanie. Kotki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawić nastrój.

Jest to wspaniała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 2 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do urzędu.

Publikacja "Maluszkowe malowanie. Kotki" została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź też inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.