MATeMAtyka 4. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony

"Maturalne karty pracy ze zbiorem zadań" dla zakresu rozszerzonego są połączeniem znanego z poprzednich klas układu kart z dodatkowymi zestawami zadań. Ścisła korelacja kart z podręcznikiem pozwala na sprawne wyćwiczenie umiejętności kształconych w klasie 4 oraz skuteczne utrwalenie ich do matury....
29,99 * 34,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,85 zł

Opis

"Maturalne karty pracy ze zbiorem zadań" dla zakresu rozszerzonego są połączeniem znanego z poprzednich klas układu kart z dodatkowymi zestawami zadań. Ścisła korelacja kart z podręcznikiem pozwala na sprawne wyćwiczenie umiejętności kształconych w klasie 4 oraz skuteczne utrwalenie ich do matury.

  • Publikacja przygotowuje do egzaminu maturalnego z matematyki zarówno w zakresie podstawowym (obowiązkowym) jak i rozszerzonym.
  • Zestaw 6-8 zadań umożliwia skuteczne przećwiczenie umiejętności związanych z danym tematem.
  • Zadania z podwójną numeracją różnią się tylko danymi - przy pierwszym z nich umieszczono podpowiedzi, które ułatwiają rozwiązanie drugiego zadania.
  • Dodatkowy zestaw zadań otwartych "Zbiór zadań" zapewnia dodatkową bazę zadań do wykorzystywania przy realizacji danego tematu lub przy powtórzeniu przed sprawdzianem.
  • Każdy dział kończą sekcje "Przed obowiązkową maturą z matematyki" oraz "Przed maturą z matematyki na poziomie rozszerzonym", które pozwalają na utrwalenie materiału w formie zadań zgodnych z zaprezentowanymi w Informatorach maturalnych CKE.
  • Zamieszczone na końcu publikacji odpowiedzi umożliwiają samodzielne sprawdzanie, czy otrzymane wyniki są poprawne.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "MATeMAtyka 4. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony"?
Autorami książki są Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta Wesołowska.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "MATeMAtyka 4. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony" został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Czym są karty pracy?
Karty pracy to dodatkowe narzędzia edukacyjne zawarte w podręcznikach lub dołączane do nich, które zawierają różne ćwiczenia i zadania.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
240: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną grafikami. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Jaki zakres wiedzy obejmuje ten podręcznik?
Książka ta jest dedykowana dla osób na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją działalnością na krajowym rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na proces edukacji. Stając naprzeciw wyzwaniom wiążącym się z edukacją 21. w., dostarcza materiały, które są zgodne z rekomendacjami MEN i licznych komisji egzaminacyjnych.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta książka?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest matematyka.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - MATeMAtyka 4. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>