Między nami. Język polski. Ćwiczenia dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Publikacja pomaga uczniom w przygotowaniu się do sprawdzianów i kartkówek. Zadania w zeszycie sprawdzają wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej, dlatego publikacja jest doskonałą pomocą w realizacji programu nauczania. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.
16,99 * 18,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,94 zł

Opis

Publikacja pomaga uczniom w przygotowaniu się do sprawdzianów i kartkówek. Zadania w zeszycie sprawdzają wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej, dlatego publikacja jest doskonałą pomocą w realizacji programu nauczania.

Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Między nami. Język polski. Ćwiczenia dla klasy szóstej szkoły podstawowej"?
Za treścią tytułu stoją Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Między nami. Język polski. Ćwiczenia dla klasy szóstej szkoły podstawowej" wydało Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Między nami. Język polski. Ćwiczenia dla klasy szóstej szkoły podstawowej składa się z 144 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną graficznie. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Między nami. Język polski. Ćwiczenia dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>