Magiczny pałac. Zdrapywanka z rysikiem

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a odkryjesz niezwykłe wnętrza i magiczne pałace ukryte na pokrytych czernią stronach. Książeczki z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności, pomysł na zajęcie...
13,97 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,04 zł

Opis

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a odkryjesz niezwykłe wnętrza i magiczne pałace ukryte na pokrytych czernią stronach.

Książeczki z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to:

  • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,
  • sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,
  • pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

Anna Podgórska to autor książki "Magiczny pałac. Zdrapywanka z rysikiem".

Sprezentuj dziecku książeczkę "Magiczny pałac. Zdrapywanka z rysikiem". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Dzieci w wieku 4-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Pozycja "Magiczny pałac. Zdrapywanka z rysikiem" została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.