Na budowie. Zdrapywanka z rysikiem

Zdrapywanka z rysikiem. Na budowie Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat pojazdów. Zdrapywanka z rysikiem to wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na ćwiczenie koncentracji i dokładności, a także pomysł na zajęcie...
14,54 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,49 zł

Opis

Zdrapywanka z rysikiem. Na budowie

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat pojazdów. Zdrapywanka z rysikiem to wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na ćwiczenie koncentracji i dokładności, a także pomysł na zajęcie dziecka w podróży.

Anna Podgórska to autor książki "Na budowie. Zdrapywanka z rysikiem".

"Na budowie. Zdrapywanka z rysikiem" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka i palców. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 4 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy załatwiać sprawunki.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

"Na budowie. Zdrapywanka z rysikiem" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.