Podstawy przedsiębiorczości 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Karty pracy ucznia. Podstawy przedsiębiorczości. Klasa 2. Zakres podstawowy. Liceum i technikum
27,99 * 31,21 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,53 zł

Opis

Karty pracy ucznia. Podstawy przedsiębiorczości. Klasa 2. Zakres podstawowy. Liceum i technikum

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Podstawy przedsiębiorczości 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe"?
Dorota Sawa jest autorem tego podręcznika.
Jest autorem niewielu podręczników, ale te treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Podstawy przedsiębiorczości 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe został opublikowany przez Wydawnictwo Operon.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwo Operon to wydawca, który koncentruje się na tworzeniu publikacji, dotyczących wszystkich stopni rozwoju - od początkowej edukacji szkolnej do poziomu szkół ponadpodstawowych. Dostarcza podręczniki przygotowujące do egzaminów końcowych, które są zgodne z aktualną podstawą programową i opracowane w konsultacji z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Książki są urozmaicone wieloma pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. To wszechstronne i holistyczne podejście do edukacji powoduje, że Operon jest godnym zaufania partnerem zarówno dla uczniów, nauczycieli jak i rodziców.

Jaki zakres wiedzy obejmuje ta książka?
Ten podręcznik został przygotowany dla poziomu podstawowego.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Podstawy przedsiębiorczości 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

  • Autor: Dorota Sawa
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2020
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788366365971
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła ponadpodstawowa
  • ISBN: 9788366365971

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>