Przygody Fenka. Czas. Zegar

W domu kultury zorganizowano wystawę zegarów. Czy chcesz dowiedzieć się, które z nich najbardziej zainteresowały Fenka i jaka niespodzianka czeka na niego po powrocie do domu? Jeśli tak, sięgnij do książeczki i przekonaj się o tym sam!
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,01 zł

Opis

W domu kultury zorganizowano wystawę zegarów. Czy chcesz dowiedzieć się, które z nich najbardziej zainteresowały Fenka i jaka niespodzianka czeka na niego po powrocie do domu? Jeśli tak, sięgnij do książeczki i przekonaj się o tym sam!

Książeczka "Przygody Fenka. Czas. Zegar" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygody Fenka. Czas. Zegar". Zbudowanie zbioru krótkich historii to dobry sposób na to, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup również następne książki z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 20 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Przygody Fenka. Czas. Zegar" udostępniło Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to zobacz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.