Przygody Fenka. Emocje II. Tęsknota

Czy wiecie, czym zajmuje się tata Fenka? Nasz bohater uważa, że to bardzo ciekawa praca i uwielbia mu towarzyszyć. Czasem jednak obowiązki taty sprawiają, że chłopcu jest bardzo przykro i strasznie tęskni... Może wspólnie wymyślimy, jak go pocieszyć?
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,41 zł

Opis

Czy wiecie, czym zajmuje się tata Fenka? Nasz bohater uważa, że to bardzo ciekawa praca i uwielbia mu towarzyszyć. Czasem jednak obowiązki taty sprawiają, że chłopcu jest bardzo przykro i strasznie tęskni... Może wspólnie wymyślimy, jak go pocieszyć?

Magdalena Gruca, Ewa Zontek to autor książki "Przygody Fenka. Emocje II. Tęsknota".

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygody Fenka. Emocje II. Tęsknota". Wybór krótkich historii to świetny sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do torby dziecka.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i kup dla niego również kolejne części z serii "Przygody Fenka".

Jest to dość krótka publikacja - ma 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Przygody Fenka. Emocje II. Tęsknota" opublikowało Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.