Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Czekam na swoją kolej

Fenek i Maks spędzają czas na placu zabaw. Jest naprawdę wspaniale! Fenek zapomina jednak o zasadach dobrego wychowania, co kończy się bardzo źle... Czy uda mu się naprawić swój błąd? Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele...
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,66 zł

Opis

Fenek i Maks spędzają czas na placu zabaw. Jest naprawdę wspaniale! Fenek zapomina jednak o zasadach dobrego wychowania, co kończy się bardzo źle... Czy uda mu się naprawić swój błąd?

Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele dodatkowych materiałów.

  • wybrane wyrazy zaznaczone kolorem czerwonym (współgrające z nimi arkusze znaleźć można w Materiałach do pobrania),
  • pomysły na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem po przeczytaniu książeczki,
  • wypowiedzi ekspertów: lekarzy, pedagogów, psychologów, strażaków i wielu innych.

Nasze bajki to idealny sposób na przyjemne, ale i efektywne spędzenie czasu z maluchem.

To nie tylko bajka "do poduszki", ale coś o wiele więcej.

Nie tylko książeczka do jednorazowego przeczytania, a pomoc edukacyjna i wychowawcza.

A jeśli chcesz rozwinąć pracę z książeczką jeszcze bardziej, skorzystaj z dostosowanych do książeczek scenariuszy zajęć wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. Staną się one wspaniałą pomocą zarówno dla nauczycieli przedszkoli, jak i rodziców.

Autorem książeczki "Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Czekam na swoją kolej" jest Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Czekam na swoją kolej". Krótka forma to mądry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i kup również kolejne części z serii "Przygody Fenka".

Jest to dość krótka lektura - jej długość: 22 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Czekam na swoją kolej została opublikowana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.