Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Potrafię się dzielić

Fenek dostaje od rodziców wspaniały prezent - wrotki. Jego przyjaciel Maks także chciałby się na nich przejechać. Czy Fenek nauczy się, jak ważne jest dzielenie się z innymi? Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele dodatkowych...
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,36 zł

Opis

Fenek dostaje od rodziców wspaniały prezent - wrotki. Jego przyjaciel Maks także chciałby się na nich przejechać. Czy Fenek nauczy się, jak ważne jest dzielenie się z innymi?

Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele dodatkowych materiałów.

  • Wybrane wyrazy zaznaczone kolorem czerwonym (współgrające z nimi arkusze znaleźć można w Materiałach do pobrania),
  • pomysły na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem po przeczytaniu książeczki,
  • wypowiedzi ekspertów: lekarzy, pedagogów, psychologów, strażaków i wielu innych.

Nasze bajki to idealny sposób na przyjemne, ale i efektywne spędzenie czasu z maluchem.

To nie tylko bajka "do poduszki", ale coś o wiele więcej.

Nie tylko książeczka do jednorazowego przeczytania, a pomoc edukacyjna i wychowawcza.

A jeśli chcesz rozwinąć pracę z książeczką jeszcze bardziej, skorzystaj z dostosowanych do książeczek scenariuszy zajęć wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. Staną się one wspaniałą pomocą zarówno dla nauczycieli przedszkoli, jak i rodziców.

Magdalena Gruca, Ewa Zontek jest autorem tytułu "Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Potrafię się dzielić".

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Potrafię się dzielić". Krótka forma to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - kup dla niego również kolejne części z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to krótka publikacja - jej długość: 22 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Potrafię się dzielić" wydało Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to wybierz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.