Przygody Fenka. Emocje. Zazdrość

„Przygody Fenka" to bajki o szerokim aspekcie edukacyjnym, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Tworzone są przez specjalistów – praktyków w dziedzinie wychowania i kształcenia dzieci, dzięki czemu są ściśle dostosowane do ich wieku i możliwości rozwojowych. Odpowiadają nie tylko na potrzeby...
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,52 zł

Opis

„Przygody Fenka" to bajki o szerokim aspekcie edukacyjnym, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Tworzone są przez specjalistów – praktyków w dziedzinie wychowania i kształcenia dzieci, dzięki czemu są ściśle dostosowane do ich wieku i możliwości rozwojowych. Odpowiadają nie tylko na potrzeby przedszkolaków, ale także ich opiekunów.

Za treścią tytułu "Przygody Fenka. Emocje. Zazdrość" stoi Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Przygody Fenka. Emocje. Zazdrość". Zbiór krótkich form to doskonały pomysł, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - zamów również pozostałe książki z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to dość krótka lektura - ma 20 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Przygody Fenka. Emocje. Zazdrość została udostępniona przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.