Teraz bajty. Klasa 1. Informatyka dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy

Podręczniki z serii "Teraz bajty" dla szkół ponadpodstawowych mają budowę modułową. Pozwala to realizować tematy w podanym układzie lub dostosować kolejność realizacji modułów, a tym samym zawartych w nich tematów, do specyfiki szkoły i grupy uczniów. Każdy temat stanowi gotowy scenariusz lekcji o...
39,70 * 44,15 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,70 zł

Opis

Podręczniki z serii "Teraz bajty" dla szkół ponadpodstawowych mają budowę modułową. Pozwala to realizować tematy w podanym układzie lub dostosować kolejność realizacji modułów, a tym samym zawartych w nich tematów, do specyfiki szkoły i grupy uczniów. Każdy temat stanowi gotowy scenariusz lekcji o wyrazistej strukturze merytoryczno-dydaktycznej.

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Teraz bajty. Klasa 1. Informatyka dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy"?
Autorem książki jest Grażyna Koba.
Jest autorem kilku podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka Teraz bajty. Klasa 1. Informatyka dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy została opublikowana przez Wydawnictwo Migra.


Jaki numer zatwierdzenia MEN ma ten podręcznik szkolny?
Nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego to 1042/1/2019. Numer MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje kupującego o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Co do zasady termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Teraz bajty. Klasa 1. Informatyka dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z programem nauczania.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
 • Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
 • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autora, wydawnictwa.
 • Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.Jaki jest zakres nauczania tej książki?
Książka ta jest przeznaczona dla osób na poziomie podstawowym.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł ma 204 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną graficznie. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii podręczników należy "Teraz bajty. Klasa 1. Informatyka dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej Teraz Bajty.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

W kontekście którego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, jakim jest informatyka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Teraz bajty. Klasa 1. Informatyka dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy

 • Autor: Grażyna Koba
 • MEN: 1042/1/2019
 • Wydawnictwo Migra
 • Seria Teraz Bajty
 • Rok wydania: 2019
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 204
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788395355103
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła ponadpodstawowa
 • ISBN: 9788395355103

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>