U źródeł wiary 2. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum

Podręcznik nr KR-32-01/18-KR-18/21 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie Archidiecezji Krakowskiej, przeznaczony dla klasy 2 liceum i technikum, zgodny z programem nauczania numer AZ-3-01/18 oraz AZ-4-01/18.
24,99 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,59 zł

Opis

Podręcznik nr KR-32-01/18-KR-18/21 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie Archidiecezji Krakowskiej, przeznaczony dla klasy 2 liceum i technikum, zgodny z programem nauczania numer AZ-3-01/18 oraz AZ-4-01/18.

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "U źródeł wiary 2. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum"?
ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Ewelina Maniecka są autorami tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"U źródeł wiary 2. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum" wydało Wydawnictwo Świętego Stanisława BM.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego?
AZ-3-01/18 oraz AZ-4-01/18 jest nr dopuszczenia MEN podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień nadania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z programem nauczania.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
U źródeł wiary 2. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum to książka złożona z 192 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - U źródeł wiary 2. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>