Zwierzątka. Zdrapywanka z rysikiem

Zdrapywanka z rysikiem. Zwierzęta Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat zwierząt. Zdrapywanka z rysikiem to wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na ćwiczenie koncentracji i dokładności, a także pomysł na zajęcie...
15,96 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,78 zł

Opis

Zdrapywanka z rysikiem. Zwierzęta

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat zwierząt. Zdrapywanka z rysikiem to wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na ćwiczenie koncentracji i dokładności, a także pomysł na zajęcie dziecka w podróży.

Anna Podgórska to autor tytułu "Zwierzątka. Zdrapywanka z rysikiem".

"Zwierzątka. Zdrapywanka z rysikiem" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka i palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawiać nastrój.

Jest to idealna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Przedszkolaki w wieku 4-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Kolorowanka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

"Zwierzątka. Zdrapywanka z rysikiem" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz też inne pozycje od tego wydawcy.