Historia 4. Podręcznik. Część 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum

Podręcznik  Historia 4. Zakres podstawowy został przygotowany  dla uczniów klasy 4 liceów ogólnokształcących i techników, którzy kontynuują naukę przedmiotu historia w zakresie podstawowym. Autorzy podręcznika skupili się na przekazaniu wszystkich  umiejętności, które są niezbędne do zdania...
41,99 * 45,18 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,95 zł

Opis

Podręcznik  Historia 4. Zakres podstawowy został przygotowany  dla uczniów klasy 4 liceów ogólnokształcących i techników, którzy kontynuują naukę przedmiotu historia w zakresie podstawowym.

Autorzy podręcznika skupili się na przekazaniu wszystkich  umiejętności, które są niezbędne do zdania egzaminu maturalnego.  Każdy dział zaczyna się  spisem tematów z danego obszaru.  Bezpośrednio pod tytułem rozdziału znajduje się informacja, jakie umiejętności zostaną opanowane na lekcji. Publikacja w toku narracji zawiera  wytłuszczenia najważniejszych treści, a także hasła na marginesach, które zwracają uwagę na  ważne definicje i pojęcia do zapamiętania.

Te same najistotniejsze nazwy i informacje zostaną jeszcze raz przywołane w  podsumowaniu lekcji. Elementem porządkującym wiedzę są  tabele, wykresy oraz grafiki w postaci przekrojów i schematów. Przygotowanie do matury ułatwiają umieszczone  po każdym temacie zadania do rozwiązania oraz blok ćwiczeniowy na końcu każdego działu  zawierający typowe polecenia egzaminacyjne.

Ogromnym atutem podręcznika są przepiękne zdjęcia.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Historia 4. Podręcznik. Część 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum"?
Autorami tytułu są Janusz Ustrzycki, Mirosław Ustrzycki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Historia 4. Podręcznik. Część 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum został przygotowany przez Wydawnictwo Operon.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Która to jest część książki?
To wydanie stanowi 1 część.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Dla jakiego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, którym jest historia.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik:
Operon to wydawnictwo, które koncentruje się na tworzeniu publikacji, dotyczących wszystkich etapów rozwoju - od początkowej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Zapewnia materiały pozwalające przygotować się do testów końcowych, które są zgodne z aktualną podstawą programową i opracowane w konsultacji z MEN. Książki są urozmaicone wieloma pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. To wszechstronne i kompleksowe podejście do nauczania sprawia, iż Operon jest cenionym partnerem dla uczniów, nauczycieli a także rodziców.

Jaki zakres nauczania obejmuje ta książka?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
"Historia 4. Podręcznik. Część 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum" to książka złożona z 123 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Historia 4. Podręcznik. Część 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>