Zrozumieć fizykę 3. Podręcznik oraz zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Zrozumieć fizykę 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Dla absolwentów szkół podstawowych „Zrozumieć fizykę” cz. 3 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który ułatwia przygotowania do matury.   Przedstawia zagadnienia w zrozumiały...
94,79 * 106,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 93,12 zł

Opis

Zrozumieć fizykę 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Dla absolwentów szkół podstawowych

„Zrozumieć fizykę” cz. 3 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który ułatwia przygotowania do matury.
 

  • Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia.
  • Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także Dodatkom matematycznym.
  • Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników pomiarów.
  • Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie – omówienie różnych typów zadań maturalnych i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.

Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony

Zrozumieć fizykę cz. 3 to zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, ułatwiający przygotowanie do matury.

Umożliwia pracę uczniom o różnych umiejętnościach dzięki zróżnicowanym, odpowiednio oznaczonym zadaniom, a także rozwiązanym Przykładom z zadaniami do nich analogicznymi i Dodatkowi matematycznemu.Zapewnia wygodne korzystanie, dzięki skrótowi najważniejszych wiadomości, czytelnie wyróżnionym definicjom i wzorom przed każdym działem oraz odpowiedziom i wskazówkom do zadań.

Ułatwia naukę zadań obliczeniowych dzięki wystarczającej liczbie takich zadań oraz Klasyce fizyki – zadaniom uznanych autorów, B. Mendla i J. Mendla, zamieszczonym po każdym dziale.

Gwarantuje solidne przygotowanie do matury za pomocą zadań różnego typu, w tym oznaczonych zadań o charakterze doświadczalnym, oraz zadań typu maturalnego zebranych po każdym dziale.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Zrozumieć fizykę 3. Podręcznik oraz zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Bogdan Mendel, Janusz Mendel, Teresa Stolecka, Marcin Braun, Agnieszka Byczuk, Krzysztof Byczuk, Elżbieta Wójtowicz są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników, jednak ich treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Zrozumieć fizykę 3. Podręcznik oraz zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe" został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Zrozumieć fizykę 3. Podręcznik oraz zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Zrozumieć Fizykę".
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


O wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, zapewniający najnowsze materiały edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie tysięcy szkół oświatowych w całym kraju.

Jaki jest zakres tej książki?
Ten podręcznik został przygotowany dla poziomu rozszerzonego. Dla uczniów mocniej zaawansowanych.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Zrozumieć fizykę 3. Podręcznik oraz zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>