Żywienie i usługi gastronomiczne. Część VI. Zasady

Żywienie i usługi gastronomiczne Cz. VI Zasady żywienia jest podręcznikiem przeznaczonym dla uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w zakresie: Kwalifikacja T.15. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych
49,53

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 49,00 zł

Opis

Żywienie i usługi gastronomiczne Cz. VI Zasady żywienia jest podręcznikiem przeznaczonym dla uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w zakresie: Kwalifikacja T.15. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pomoc naukowa "Żywienie i usługi gastronomiczne. Część VI. Zasady" została opublikowana przez Wydawnictwo Format-AB.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została opublikowana w 2017. Podręcznik "Żywienie i usługi gastronomiczne. Część VI. Zasady" od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Żywienie i usługi gastronomiczne. Część VI. Zasady

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>