EquisELE 2. Podręcznik ucznia + MP3

EquisELE to zupełnie nowy kurs języka hiszpańskiego w czterech tomach, pomyślany specjalnie dla uczniów polskich liceów i techników. Opracowany został przez grupę nauczycieli z Polski i Hiszpanii w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie dydaktyczne nabyte w poznańskich, toruńskich i warszawskich...
89,17 * 93,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 86,94 zł

Opis

EquisELE to zupełnie nowy kurs języka hiszpańskiego w czterech tomach, pomyślany specjalnie dla uczniów polskich liceów i techników. Opracowany został przez grupę nauczycieli z Polski i Hiszpanii w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie dydaktyczne nabyte w poznańskich, toruńskich i warszawskich liceach. Kurs EquisELE charakteryzuje się tym, że pozwala uczniowi odkrywać i rozwijać swoje talenty poprzez naukę języka. Metoda ta zapewnia nauczycielowi możliwość prowadzenia atrakcyjnych i innowacyjnych zajęć, jako że realizuje założenia nowoczesnych tendencji dydaktycznych, takie jak: gamifikacja, aktywizujące i zindywidualizowane zadania domowe czy "nauczanie odwrócone" (flipped classroom). W podręczniku: Pięć rozdziałów opracowanych w oparciu o minimum programowe (60 godz. lekcyjnych na rok). Rozdziały podzielone na segmenty pomyślane na 45 minutowe lekcje. Lekcje zaprojektowane zgodnie z sekwencjami, które umożliwiają lepsze utrwalenie nowych treści. Aktywizujące zadania domowe, które w prosty sposób przygotowują ucznia do następnych zajęć - odciążając tym samym zajęcia szkolne i dynamizując je. W każdym rozdziale znajduje się sześć stron poświęconych gramatyce z komentarzami w j. polskimi ćwiczeniami, pomyślanymi aby ułatwić automatyzację nowych treści. W każdym rozdziale umieszczona została gra, dzięki której można w ciekawy sposób powtórzyć zrealizowany materiał. Na koniec każdego rozdziału przewidziano również sześć opcjonalnych "warsztatów" z elementem ludycznym, które pozwalają uczniom na wyćwiczenie w praktyce treści zgodnie z ich zainteresowaniami. Jedna strona HECHO EN... poświęcona rozwijaniu umiejętności interkulturowych, zawierająca ćwiczenia o tematyce zbliżonej do treści tej samej sekcji w podręczniku. W osobnym rozdziale zamieszony został mały kurs fonetyczny, który można zrealizować w dowolnym momencie, mając na uwadze potrzeby uczniów. Nowatorki słowniczek, w którym do wskazania rodzaju wyrazu użyto symboli. Słowniczek najczęstszych połączeń czasownikowych uwzględniający czasowniki występujące w podręczniku. Transkrypcja nagrań. Ponad 300 filmików, przy pomocy których można przedstawić uczniom zgodnie z potrzebami zróżnicowaną kulturę krajów hiszpańskojęzycznych oraz specyficzne dla niej idiosynkrazje.

FAQ

Sekcja FAQ

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "EquisELE 2. Podręcznik ucznia + MP3" została opracowana przez Wydawnictwo Klett Polska.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Kiedy wydano "EquisELE 2. Podręcznik ucznia + MP3"?
Ten podręcznik został opublikowany w 2020 roku. "EquisELE 2. Podręcznik ucznia + MP3" od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją spakować do szkolnego plecaka.

 
Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - EquisELE 2. Podręcznik ucznia + MP3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>