EquisELE 2. Zeszyt ćwiczeń

EquisELE to zupełnie nowy kurs języka hiszpańskiego w czterech tomach, pomyślany specjalnie dla uczniów polskich liceów i techników. Opracowany został przez grupę nauczycieli z Polski i Hiszpanii w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie dydaktyczne nabyte w poznańskich, toruńskich i warszawskich...
45,06 * 47,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,93 zł

Opis

EquisELE to zupełnie nowy kurs języka hiszpańskiego w czterech tomach, pomyślany specjalnie dla uczniów polskich liceów i techników. Opracowany został przez grupę nauczycieli z Polski i Hiszpanii w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie dydaktyczne nabyte w poznańskich, toruńskich i warszawskich liceach.

Kurs EquisELE charakteryzuje się tym, że pozwala uczniowi odkrywać i rozwijać swoje talenty poprzez naukę języka. Metoda ta zapewnia nauczycielowi możliwość prowadzenia atrakcyjnych i innowacyjnych zajęć, jako że realizuje założenia nowoczesnych tendencji dydaktycznych, takie jak: gamifikacja, aktywizujące i zindywidualizowane zadania domowe czy „nauczanie odwrócone” (flipped classroom).

W zeszycie ćwiczeń:

  • Od 50 do 60 ćwiczeń w każdym rozdziale. Zadania są ułożone zgodnie z kolejnością sekcji w podręczniku.
  • Ćwiczenia o różnym stopniu trudności oraz zadania zawierające elementy zagadek językowych, dzięki który uczeń może szybciej przyswoić słownictwo.
  • Motywujące uczniów elementy BreakoutELE w niektórych zadaniach o charakterze ludycznym.
  • Jedna strona poświęcona przygotowaniu do matury, zawierająca strategie egzaminacyjne oraz zadania do samodzielnej pracy.
  • Dwie strony poświęcone na autoewaluację przyswojonych treści podzielone na dwa stopnie trudności A (zadania łatwiejsze) i B (zadania trudniejsze).

FAQ

Sprawdź FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa EquisELE 2. Zeszyt ćwiczeń została opublikowana przez Wydawnictwo Klett Polska.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby lub plecaka.

 
Kiedy wydano "EquisELE 2. Zeszyt ćwiczeń"?
Rok wydania tej publikacji to 2021. Podręcznik "EquisELE 2. Zeszyt ćwiczeń" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - EquisELE 2. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>