Na ulicy. Zdrapywanka z rysikiem

Zdrapywanka z rysikiem. Na ulicy Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat pojazdów. Zdrapywanka z rysikiem to wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na ćwiczenie koncentracji i dokładności, a także pomysł na zajęcie...
14,54 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,54 zł

Opis

Zdrapywanka z rysikiem. Na ulicy

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat pojazdów. Zdrapywanka z rysikiem to wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na ćwiczenie koncentracji i dokładności, a także pomysł na zajęcie dziecka w podróży.

Autorem tytułu "Na ulicy. Zdrapywanka z rysikiem" jest Anna Podgórska.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Na ulicy. Zdrapywanka z rysikiem". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Malowanki dla dzieci w wieku 4-4 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Kolorowanka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

"Na ulicy. Zdrapywanka z rysikiem" udostępniło Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.