Przygody Fenka. Emocje. Strach

Czy jest coś, czego bardzo się boicie? Bohaterowie ze Słonecznej Krainy również mają swoje lęki. Znają jednak dobre sposoby, by sobie z nimi poradzić. Przekonajcie się sami!
9,66 * 13,30 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,36 zł

Opis

Czy jest coś, czego bardzo się boicie? Bohaterowie ze Słonecznej Krainy również mają swoje lęki. Znają jednak dobre sposoby, by sobie z nimi poradzić. Przekonajcie się sami!

Autorem książeczki "Przygody Fenka. Emocje. Strach" jest Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

"Przygody Fenka. Emocje. Strach" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja doskonałej zabawy. Kolekcja krótkich bajek to świetny pomysł, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka dziecka.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - kup także następne bajki z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Przygody Fenka. Emocje. Strach" opublikowało Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.