Przygody Fenka. Bezpieczeństwo. Ruch drogowy

Aby bezpiecznie poruszać się po drodze, trzeba znać przepisy ruchu drogowego. Fenek przekona się o tym na własnej skórze. Czy wszystko skończy się dobrze, a nasz bohater nauczy się właściwego zachowania na drodze?
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,36 zł

Opis

Aby bezpiecznie poruszać się po drodze, trzeba znać przepisy ruchu drogowego. Fenek przekona się o tym na własnej skórze. Czy wszystko skończy się dobrze, a nasz bohater nauczy się właściwego zachowania na drodze?

Magdalena Sroka, Ewa Zontek jest autorem książki "Przygody Fenka. Bezpieczeństwo. Ruch drogowy".

Znasz malucha, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie czekaj - kup również pozostałe części z serii "PRZYGODY FENKA".

Jest to dość krótka książka - jej długość: 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Przygody Fenka. Bezpieczeństwo. Ruch drogowy" udostępniło Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to zobacz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.