Przygody Fenka. Moje zdrowie. Jem zdrowo!

Rodzice starają się przekonać Fenka do zjedzenia zdrowej, warzywnej sałatki. Chłopiec jednak nie chce o tym słyszeć i ma własny pomysł na śniadanko... czekoladowe. Czy to wyjdzie mu na dobre?
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,66 zł

Opis

Rodzice starają się przekonać Fenka do zjedzenia zdrowej, warzywnej sałatki. Chłopiec jednak nie chce o tym słyszeć i ma własny pomysł na śniadanko... czekoladowe. Czy to wyjdzie mu na dobre?

Autorem tytułu "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Jem zdrowo!" jest Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

Znasz przedszkolaka, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twojego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź także inne książki z serii "Przygody Fenka".

Jest to krótka książka - ma 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Jem zdrowo!" została wydana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz również inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.