Przygody Fenka. Cechy II. Uczciwość

Fenek i Maks zostali bohaterami! Czy ugasili pożar? A może zapobiegli wypadkowi? Jeśli chcecie dowiedzieć się, co takiego niezwykłego zrobili, koniecznie przeczytajcie tę historię.Książeczka z serii "Cechy II"
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,22 zł

Opis

Fenek i Maks zostali bohaterami! Czy ugasili pożar? A może zapobiegli wypadkowi? Jeśli chcecie dowiedzieć się, co takiego niezwykłego zrobili, koniecznie przeczytajcie tę historię.Książeczka z serii "Cechy II"

Historyjka "Przygody Fenka. Cechy II. Uczciwość" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

"Przygody Fenka. Cechy II. Uczciwość" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to świetny sposób na to, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka.

Jeśli po lekturze książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź też kolejne części z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość to 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Przygody Fenka. Cechy II. Uczciwość" udostępniło Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.