Przygody Fenka. Cechy. Prawdomówność

W przedszkolu w Słonecznej Krainie pojawia się ktoś nowy! Kto to taki i dlaczego budzi taką ciekawość wśród dzieci? Co wspólnego może mieć berło z kominem i czy na pewno kłamstwo jest najprostszym wyjściem z każdej sytuacji? Tego wszystkiego dowiecie się, sięgając po tę książeczkę.Książeczka z...
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,52 zł

Opis

W przedszkolu w Słonecznej Krainie pojawia się ktoś nowy! Kto to taki i dlaczego budzi taką ciekawość wśród dzieci? Co wspólnego może mieć berło z kominem i czy na pewno kłamstwo jest najprostszym wyjściem z każdej sytuacji? Tego wszystkiego dowiecie się, sięgając po tę książeczkę.Książeczka z serii "Cechy"

Tytuł "Przygody Fenka. Cechy. Prawdomówność" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Przygody Fenka. Cechy. Prawdomówność" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Kolekcja krótkich bajek to mądry sposób na to, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź też kolejne części z serii "Przygody Fenka".

Jest to krótka produkcja - jej długość: 22 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Przygody Fenka. Cechy. Prawdomówność" udostępniło Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.