Przygody Fenka. Emocje II. Ufność

Pani Panda przygotowała dla swoich przedszkolaków niecodzienne zadanie. Aby je wykonać, trzeba wykazać się odwagą, odpowiedzialnością i zaufaniem. Czy Fenek sobie poradzi? Przekonajcie się o tym sami!
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,66 zł

Opis

Pani Panda przygotowała dla swoich przedszkolaków niecodzienne zadanie. Aby je wykonać, trzeba wykazać się odwagą, odpowiedzialnością i zaufaniem. Czy Fenek sobie poradzi? Przekonajcie się o tym sami!

Za treścią historyjki "Przygody Fenka. Emocje II. Ufność" stoi Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygody Fenka. Emocje II. Ufność". Krótka forma to doskonały pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź też pozostałe części z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to krótka publikacja - jej długość: 22 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Przygody Fenka. Emocje II. Ufność" udostępniło Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.