Przyroda 4. To nasz świat. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Główne zalety podręcznika "To nasz świat. Przyroda" to zrozumiały język, przejrzysty układ stron i dopracowana szata graficzna. Podręcznik nie jest przeładowany treściami, a dopasowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Zawiera dużo zadań praktycznych i projektów. To nowoczesny materiał dla...
39,99 * 43,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,33 zł

Opis

Główne zalety podręcznika "To nasz świat. Przyroda" to zrozumiały język, przejrzysty układ stron i dopracowana szata graficzna. Podręcznik nie jest przeładowany treściami, a dopasowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Zawiera dużo zadań praktycznych i projektów. To nowoczesny materiał dla współczesnego ucznia.

Podręcznik został dopuszczony przez MEiN do użytku szkolnego i otrzymał numer 1162/1/2023.

Przedstawiamy serię To nasz świat. Przyroda.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Przyroda 4. To nasz świat. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej"?
Za treścią książki stoją Hanna Będkowska, Anna Karaś, Piotr Kossobudzki-Kanar, Piotr Malecha.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Przyroda 4. To nasz świat. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej została opublikowana przez Wydawnictwo GWO.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik szkolny?
1162/1/2023 - nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Wbrew obiegowej opinii termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
  • Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
  • Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ta książka liczy 224 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Przeczytaj o wydawnictwie tego podręcznika:
Założone w 1991 roku przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo specjalizujące się w wydawania podręczników edukacyjnych, szczególnie do matematyki. Używane są przez 60 procent uczniów polskich szkół podstawowych. Jednakże GWO nie ogranicza się wyłącznie do matematyki, oferując również podręczniki do nauki języka polskiego, fizyki, historii, plastyki i biologii.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Przyroda 4. To nasz świat. Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>