Przygody Fenka. Cechy II. Punktualność

Fenek uwielbia swoje figurki dinozaurów. Chętnie bawiłby się nimi przez cały dzień. Nie może się doczekać, aż razem z pozostałymi przedszkolakami odwiedzi kino i obejrzy film o tych prehistorycznych gadach. Ale co to? Wycieczkowy autobus odjeżdża, chociaż wcale nie widać w nim Fenka! Jeśli chcecie...
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,66 zł

Opis

Fenek uwielbia swoje figurki dinozaurów. Chętnie bawiłby się nimi przez cały dzień. Nie może się doczekać, aż razem z pozostałymi przedszkolakami odwiedzi kino i obejrzy film o tych prehistorycznych gadach. Ale co to? Wycieczkowy autobus odjeżdża, chociaż wcale nie widać w nim Fenka! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co takiego się wydarzyło, zajrzyjcie do książeczki.Książeczka z serii "Cechy II"

Książeczka "Przygody Fenka. Cechy II. Punktualność" jest opracowaniem zbiorowym, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Przygody Fenka. Cechy II. Punktualność". Krótka forma to dobry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów także pozostałe bajki z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Przygody Fenka. Cechy II. Punktualność została wydana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.