Przygody Fenka. Wartości. Cierpliwość

Fenek jest bardzo bystrym liskiem. Szybko się uczy, jest odważny i przyjacielski. Brakuje mu tylko jednej ważnej cechy. Jesteście ciekawi, jakiej? Sprawdźcie koniecznie! Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele dodatkowych...
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,36 zł

Opis

Fenek jest bardzo bystrym liskiem. Szybko się uczy, jest odważny i przyjacielski. Brakuje mu tylko jednej ważnej cechy. Jesteście ciekawi, jakiej? Sprawdźcie koniecznie!

Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele dodatkowych materiałów.

  • pomysły na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem po przeczytaniu książeczki,
  •  
  • wypowiedzi ekspertów: lekarzy, pedagogów, psychologów, strażaków i wielu innych.


Nasze bajki to idealny sposób na przyjemne, ale i efektywne spędzenie czasu z maluchem.

To nie tylko bajka "do poduszki", ale coś o wiele więcej.

Nie tylko książeczka do jednorazowego przeczytania, a pomoc edukacyjna i wychowawcza.

A jeśli chcesz rozwinąć pracę z książeczką jeszcze bardziej, skorzystaj z dostosowanych do książeczek scenariuszy zajęć wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. Staną się one wspaniałą pomocą zarówno dla nauczycieli przedszkoli, jak i rodziców.

Patrycja Godula jest autorem historii "Przygody Fenka. Wartości. Cierpliwość".

"Przygody Fenka. Wartości. Cierpliwość" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to mądry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza zakres słownictwa dzieci.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów dla niego także inne książki z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to bardzo krótka książka - ma 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Przygody Fenka. Wartości. Cierpliwość" została opublikowana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.