Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Sprzątam po zabawie

W przedszkolu Fenka panuje dziś duże zamieszanie. Dzieci smucą się, ponieważ nigdzie nie mogą znaleźć zabawek... Co się z nimi stało? Czy uda się je odszukać? I czego dziś nauczy się nasz bohater? Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera...
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,66 zł

Opis

W przedszkolu Fenka panuje dziś duże zamieszanie. Dzieci smucą się, ponieważ nigdzie nie mogą znaleźć zabawek... Co się z nimi stało? Czy uda się je odszukać? I czego dziś nauczy się nasz bohater?

Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele dodatkowych materiałów.

  • wybrane wyrazy zaznaczone kolorem czerwonym (współgrające z nimi arkusze znaleźć można w Materiałach do pobrania),
  •  pomysły na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem po przeczytaniu książeczki,
  • wypowiedzi ekspertów: lekarzy, pedagogów, psychologów, strażaków i wielu innych.

Nasze bajki to idealny sposób na przyjemne, ale i efektywne spędzenie czasu z maluchem.

To nie tylko bajka "do poduszki", ale coś o wiele więcej.

Nie tylko książeczka do jednorazowego przeczytania, a pomoc edukacyjna i wychowawcza.

A jeśli chcesz rozwinąć pracę z książeczką jeszcze bardziej, skorzystaj z dostosowanych do książeczek scenariuszy zajęć wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. Staną się one wspaniałą pomocą zarówno dla nauczycieli przedszkoli, jak i rodziców.

Za treścią książeczki "Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Sprzątam po zabawie" stoi Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

Książka pt. "Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Sprzątam po zabawie" została umieszczona w kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem dają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich form to dobry pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 3-4 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jeśli po lekturze książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup także kolejne bajki z serii "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość to 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Sprzątam po zabawie" udostępniło Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.