Przygody Fenka. Moje zdrowie. Lubię sport!

Fenek grał już w piłkę nożną, pływał w morzu i na basenie, biegał, kręcił hula hop... Dzisiaj pozna zupełnie nowy sport! Czy mu się spodoba?
9,36 * 13,30 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,36 zł

Opis

Fenek grał już w piłkę nożną, pływał w morzu i na basenie, biegał, kręcił hula hop...

Dzisiaj pozna zupełnie nowy sport! Czy mu się spodoba?

Za treścią historyjki "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Lubię sport!" stoi Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Lubię sport!". Wybór krótkich historii to doskonały pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do lekarza.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie wahaj się - zamów dla niego także inne książki z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to bardzo krótka książka - ma 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Lubię sport!" została udostępniona przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to wybierz także inne pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.