Przygody Fenka. Trudne sprawy. Rozstanie rodziców

Jeden z kolegów Fenka, świstak Karol, przeżywa smutne chwile. Jego rodzice właśnie się rozstali. Czy Fenek dowie się, jak pomóc przyjacielowi w takiej sytuacji?
9,40 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,40 zł

Opis

Jeden z kolegów Fenka, świstak Karol, przeżywa smutne chwile. Jego rodzice właśnie się rozstali. Czy Fenek dowie się, jak pomóc przyjacielowi w takiej sytuacji?

Dominika Gałka to autor historii "Przygody Fenka. Trudne sprawy. Rozstanie rodziców".

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Przygody Fenka. Trudne sprawy. Rozstanie rodziców". Zbudowanie kolekcji krótkich form to świetny pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do dentysty.

Jest to krótka lektura - jej długość to 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Przygody Fenka. Trudne sprawy. Rozstanie rodziców została wydana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to sprawdź również inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.